Home > Laders & Omvormers > Omvormers DC-AC > Omvormers DC-AC 12V-230VAC > PPI 1500-212CP Omvormer zuivere sinus DC-AC 12V 1500W met Bluetooth
Artikelnummer PPI 1500-212CP
Omvormer zuivere sinus DC-AC 12V 1500W met Bluetooth
Lees meer
Artikelnummer PPI 1500-212CP
Lees meer
Per stuks / Op voorraad
Toegevoegd aan winkelmand
Offerte aanvragen
Offerte aanvragen
​
* Verplichte velden
Downloads
PPI 1500-212CP_dimensions-purepowerplus-seriespdf (1).pdf
PPI 1500-212CP_nl-folder-purepowerplus-seriepdf (1).pdf
PPI 1500-212CP_nl-techn-specs-purepowerplus-serie-v1pdf.pdf
PPI 1500-212CP_nl-toelichting-app-v2pdf.pdf
PPI 1500-212CP_nl-en-de-manual-purepower-v3apdf.pdf
  • Beschrijving
  • Specificaties
  • Gerelateerde producten
Altijd 230VAC
Gebruik blijven maken van de apparatuur waar normaal gesproken een netspanning voor nodig is. Dat is het voordeel van deze DC-AC inverters. Sluit de inverter aan op de accu en er is direct overal 230VAC ter beschikking. De inverters uit de PurePower serie zijn uitermate geschikt voor particulier gebruik, zoals in campers, caravans en boten. Zo heeft men de gemakken van thuis ook onderweg tot beschikking. Maar deze serie is ook prima op zijn plek in een professionele toepassing. Zo hoeft het geen belemmering meer te zijn als er op de (mobile) werkplek geen netspanning aanwezig is. Deze kan zelf gecreëerd worden! Maak het werken makkelijker en breid de mogelijkheden en werkzaamheden uit.
Zuivere sinus
Alleen bij een inverter met een zuivere sinus uitgang kan gegarandeerd worden dat alle apparatuur werkt. De uitgang van de PurePower serie blijft bij elke belasting van stabiele kwaliteit. Vermogen Het vermogen van 230VAC apparatuur is zeer divers. De lader van de telefoon verbruikt nou eenmaal vele malen minder dan bijvoorbeeld een airco. Daarom zijn er verschillende modellen leverbaar, van 300Watt t/m 4000Watt. Zo is er voor nagenoeg elke toepassing wel een oplossing.
App uitlezing en instellingen
De plus modellen zijn te herkennen aan de letter 'P' achter het artikelnummer.
Accessoires
TIP
aan de hand hiervan het juiste model.
  • Voor 15:00 besteld, dezelfde dag verstuurd
  • Al meer dan 30 jaar accu, dynamo & startmotor specialist
  • Gratis advies in onze winkel
  • Google reviews geeft ons een 4.9 van de 5 sterren
Specificaties
Afmetingen (lxbxh) 31x23,5x10,9 cm
Vermogen omvormer 1500W
Ingangsspanning omvormer 12Vdc
Uitgangsspanning omvormer 230Vac
Signaaluitgangsvorm Zuiveren sinus
Piek vermogen omvormer 3000W
Merk omvormer Xenteq
Gewicht (kg) 5,2
Merk Xenteq
Alternatief PPI 2000-212C
Schroefdraad Accu aansl.2xM6
Lengte (mm) 310
Breedte (mm) 235
Hoogte (mm) 109
Met Bluetooth 1
Uitgangsvermogen omvormer @ 25°C 1500W
Piekvermogen omvormer @ 25°C 3000W
Gerelateerde artikelen
Onze keuze!
Afstandsbediening voor PurePower-serie
Onze keuze!
Remote switch PPI inverters
Afstandsbediening met aan/uit en LCD
Mega Zekering Houder >50mm<
Buiskabelschoen 25mm² Ø 6mm
Buiskabelschoen 25mm² Ø 8mm
Dubbel geïsoleerde accukabel 25mm² rood
Dubbel geïsoleerde accukabel 25mm² zwart
Mega Zekering 175 A
Officiële dealer
Compressoren
Acculaders
Generatoren
Accu’s
Dynastart
Dynastart Elektro B.V.
Veemweg 7
3771 MT Barneveld
Nederland
info@dynastartelektro.nl
Openingstijden
Ma - Do 08.00 - 18.00 uur
Vr 08.00 - 17.00 uur
Zat 08.00 - 12.00 uur
Klantenservice
  • Herroepingsrecht
  • Retourbeleid
  • Verzendkosten
Producten
  • Dynamo & Airco
    • Aircopompen
    • Condensor
    • Dynamo's auto's
    • Dynamo's industrie
    • Dynamo's marine
    • Dynamo's motorfiets
    • Dynamo's vrachtwagens
    • Dynamo onderdelen
    • Dynastart
    • Multiriemen
    • V-snaren
  • Startmotor & DC motor
    • Startmotoren auto's
    • Startmotoren industrie & landbouw
    • Startmotoren marine & power sports
    • Startmotoren vrachtwagens
    • DC Motoren & Hydrauliek pompen
    • Startmotor onderdelen
  • Accu’s
    • Accubak
    • Batterijen
    • Deep Cycle Accu's
    • Motorfiets Accu's
    • Peak Power Pack
    • Portable power stations
    • Start Accu's
    • Thuisaccu
  • Laders & Omvormers
    • Accessoires & toebehoren
    • Accubeheersystemen
    • Accu bewaker
    • Acculaders
    • Accu monitoren
    • Accuscheiders
    • Combi omvormers DC-AC
    • Combi omvormers DC-AC & Solar
    • EV Lader & Laadkabels
    • Complete sets
    • Omvormers DC-AC
    • Omvormers DC-DC
    • Scheidingstransformatoren
  • Aggregaten & Pompen
    • Europower aggregaten
    • Honda aggregaten en waterpompen
    • Briggs & Stratton aggregaten
    • Waterpompen
    • Waterpomp accessoires
    • 2e hands
  • Verlichting
    • Achterlichten
    • Controllelampjes
    • Gloeilampen
    • Interieurverlichting
    • Lampfittingen
    • Ledstrip
    • Markeer Licht
    • Verlichting & toebehoren
    • Voorlichten
    • Waarschuwingslichten
    • Werklampen
    • Zijknipperlichten
    • Zwaailampen & Onderdelen
  • Montage & Techniek
    • Camera sets
    • Claxons, Zoemers & Achteruitrijalarmen
    • Camperopbergsystemen
    • Dakairco
    • Dashboard instrumenten
    • Installatiemateriaal
    • Pneumatiek
    • Relais 6V
    • Relais 12V
    • Relais 24V
    • Relais 48V
    • Remsysteem
    • Ruitensproeierpomp
    • Standkachels
    • Stopmagneten
    • Ventilatoren & Aanjagers
  • Werkplaats & Tools
    • Accu gereedschap
    • Compressoren
    • Electrisch gereedschap (230V)